SPOTKANIA AUTORSKIE • W JUDODZE NA ROWERZE

 

Minęły prawie dwa miesiące od premiery książki "W judodze na rowerze. Japońsko - koreańska przygoda na dwóch kółkach". To był bardzo pracowity czas! Uczestniczyłem w kilkunastu spotkaniach autorskich, odwiedziłem wiele klubów judo, festiwale kultury japońskiej czy zawodów judo!

Czytaj więcej...

PREMIERA KSIĄŻKI „W JUDODZE NA ROWERZE” 9 KWIETNIA 2018

 

9 kwietnia w odbyła się premiera książki „W judodze na rowerze. Japońsko – koreańska przygoda na dwóch kółkach”. To pierwszy reportaż przygodowo – sportowy o judo. W książce opisałem swoją przygodę – przejazd przez Japonię i Koreę na rowerze podczas, której trenowałem judo w lokalnych dojo. Tego dnia również spotkałem się w Wydziale Kultury i Informacji Amabasady Japonii, aby opowiedzieć o swojej przygodzie w ramach spotkań z cyklu "Nieznane zakątki Japonii".

Czytaj więcej...

PREMIERA KSIĄŻKI „W JUDODZE NA ROWERZE”

 

 Już 9 kwietnia odbędzie się premiera książki „W judodze na rowerze. Japońsko – koreańska przygoda na dwóch kółkach”. To pierwszy reportaż przygodowo – sportowy o judo. W książce opisałem swoją przygodę – przejazd przez Japonię i Koreę na rowerze podczas, której trenowałem judo w lokalnych dojo.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA JUDO MASTERS • SERBIA • 2016

 

W październiku 2016 roku wyruszyliśmy mocną drużyną z Warszawy na turniej judo do Belgradu. Romek, Adam, Krzysiek i ja – 4 osobowa grupa ruszyła na początku do Łodzi. W Łodzi czekał na nas kolega Nikola – 5 ogniowo naszej drużyny, a także nasz przewodnik i kierownik wyprawy.

Czytaj więcej...

WYPRAWA NA SPITEBERGEN 2015•2016

DECYZJA I ORGANIZACJA

Późną jesienią 2015 roku organizator tokijskiego maratonu zakomunikował wyniki losowania – uczestników kolejnego największego biegu maratońskiego na świecie. Ponownie nie zostałem wylosowany.

Czytaj więcej...

W JUDODZE NA ROWERZE
ARTUR GORZELAK


(+48) 881 403 565 (10:00 - 18:00)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
02-972 Warszawa, Ursynów
Ledóchowskiej
 
 

 
Premium Joomla Templates