SPOTKANIA AUTORSKIE • W JUDODZE NA ROWERZE

 

Minęły prawie dwa miesiące od premiery książki "W judodze na rowerze. Japońsko - koreańska przygoda na dwóch kółkach". To był bardzo pracowity czas! Uczestniczyłem w kilkunastu spotkaniach autorskich, odwiedziłem wiele klubów judo, festiwale kultury japońskiej czy zawodów judo!

 

Najważniejsze dla mnie jest jednak to, że książka dotarła już do kilkuset czytelników! To świetny wynik biorąc pod uwagę, że książka została wydana własnym sumptem, a w dystrybucję nie jest zaanagażowana żadna hurtowania czy duża księgarnia. Książkę można dostać tylko w zaprzyjaźnionych miejscach wypisanych tu: wJUDODZEnaROWERZE.pl/gdzie-kupic-ksiazke. Poznałem mnóstwo niesamowitych osób oraz miałem możliwość porozmawiania o mojej przygodzie. Od poznanych ludzi dostałem mnóstwo pozytywnej energii.

To jednak nie koniec mojej książkowej przygody! Na czerwiec już mam zaplanowanych kilka spotkań w klubach judo i podczas turniejów tego szlachetnego sportu.

Jeśli chciałbyś, żebym odwiedził Twój klub judo z pokazem slajdów i opowieścią o mojej przygodzie - daj znać - na pewno wspólnie wybierzemy odpowiadający nam termin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

W JUDODZE NA ROWERZE
ARTUR GORZELAK


(+48) 881 403 565 (10:00 - 18:00)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
02-972 Warszawa, Ursynów
Ledóchowskiej
 
 

 
Premium Joomla Templates