TAIWAN & FUJI • CZAS NA KOLEJNE WYZWANIE! • 2018

 

Już na przełomie sierpnia i września 2018 czekają nas nowe wyzwania. Na początku zamierzamy przejechać na rowerze Tajwan. Będziemy poruszać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Doświadczymy temperatur sięgających 40 stopni Celsjusza, pięknych widoków klifów, piaszczystych plaż na południu wyspy, przemysłowego zagłębia znajdującego się na zachodnim wybrzeżu, pięknych krajobrazów w wąwozie Taroko kończąc na niezwykle egzotycznej przyrodzie i kuchni. Na wyspie spędzimy 10 dni.

 

Zwieńczeniem naszego wyjazdu będzie zaledwie trzydniowa wizyta w Japonii. Nasze zmęczone trudem pedałowania nogi będą musiały udźwignąć naszą kolejną zachciankę – wspinaczkę na najwyższy szczyt Japonii – górę Fuji (3776 m n.p.m.). Nasza wizyta w Japonii będzie krótka, ale niezwykle intensywna. Na pewno nie będziemy odmawiać sobie licznych smakołyków, które serwowane są w okolicy majestatycznej Fuji – soby czy udonu!


Większość planu wycieczki mamy już w głowie, reszta będzie rodziła się już na miejscu!

 

 

W JUDODZE NA ROWERZE
ARTUR GORZELAK


(+48) 881 403 565 (10:00 - 18:00)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
02-972 Warszawa, Ursynów
Ledóchowskiej
 
 

 
Premium Joomla Templates